Mobil Uygulama Çözümleri

Mobil cihazların kullanım oranlarının yükselmesi ile birlikte mobil uygulamaların önemi daha da yükselmektedir. Niğde Web Tasarım firması olarak firmanıza özel veyahut projenize özel kullanımı kolay Android veya IOS platformlarla uyumlu mobil uygulamalar geliştirmekteyiz.

  • Responsive ve tüm cihazlarla uyumlu uygulamalar
  • Yenilikçi teknolojiler ve çözümler
  • Çoklu platformlarla uyumluluk ve geniş dil seçenekleri

Uygulama Geliştirme Süreci

Projenizi hayata geçiricek her adımda sizin görüşleriniz doğrultusundaadım adım ilerleyerek size özel çözümler sunuyoruz.

Analiz

İhtiyaçlarınızı tam olarak anlayıp size özel çözümler sunmak adına proje ile ilgili analizler hazırlayarak geliştirme aşamasından önce size analizler hazırlayarak sunum ve toplantılar yapmaktayız.Tüm bu aşamalar sonrasında benzer uygulamaların analizlerini gerçekleştirerek projenin adımlarını şekillendirmekteyiz.

Next Process

Oluşturma

Projeyi oluşturma aşamasında kullanılan alt yapıyı tüm cihaz ve yazılımlarla uyumlu olacak şekilde yapılandırmaktayız.Projenin içeriğine bakılarak ve uzun vadeli senaryolara göre oluşturularak ihtiyaçlar doğrultusunda daha performaslı çalışacak şekilde mobil uygulamanızı geliştirmekteyiz.

Next Process

Test & Yayın

Projeyi tamamlamadan önce tüm test işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.Canlı olarak yayınlanmadan önce tüm hatalar giderilerek projeniz gerçek yayına hazır edilmektedir. Sonraki aşamalarda tüm destek işlemleriniz tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Next Process

Bültenimize Kayıt Olun Kampanyalarımızı Kaçırmayın !