Arama Motorlarında Var Mısınız?

SEO yani Search Engine Optimization daha kaba açıklaması ile arama motorlarında üst sıralara çıkmak. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte hizmet almak isteyenlerin ilk başvurduğu yöntem arama motorlarında arama yapmak olacaktır. Bu aşamada ise sizin web siteniz arama motorlarında ne kadar iyi konumdaysa size o kadar geri dönüş sağlanacaktır. Niğde Web Tasarım olarak sizlerin arama motorlarında yukarılara çıkmanız gereken stratejileri en doğru şekilde yaparak %100 kullanıcı odaklı çözümler ile firmanızı ve web sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşıyalım.

  • Arama motolarlarına %100 uygun tasarım
  • Arama kriterlerine uygun hızlı ve optimizasyonlu web tasarımlar.
  • Stratejik olarak oluşturulmuş kullanıcı odaklı web tasarımlar.

Çalışma Prensibimiz

SEO uyumlu web siteleri işletmenize ve kazancınıza değer katar.

Analiz

SEO başlı başına bir analiz demek olup, arama motorlarında var olmak için SEO ve rakip analizlerini iyi yapmalısınız. +10 yıllık tecrübemiz ve bilgimiz dahilinde sizleri arama motorlarında üst sıralara çıkaracak olan analizleri ve raporları sizler için yapıyoruz. Size düşen tek yön hizmetinize geri dönüş yapacak müşterilerinizi karşılamak 🙂

Next Process

Strateji

SEO çalışmalarını bir futbol takımına benzetebilirsiniz. Bir takımın rakibini yenmesi için nasıl stratejiler uyguladığını düşünecek olursanız sizde SEO Stratejisini anlayabilirsiniz. Futbol sahasında her bir futbolcunun mevkisisi ne kadar önemli ise arama motorları açısından SEO’nun da kriteleri önemlidir.

Next Process

Optimizasyon

Diğer adımda bahsettiğim gibi SEO stratejilerinden biride optimizasyondur. Web sitenizin optimizasyonu ne kadar iyi olursa arama sonuçlarında o kadar geri dönüş alırsınız. Bunu da futbol takımında ki kanat oyuncularına benzetebiliriz. Hızlı kanat oyuncusu demek gol demektir. Sizinde gol atmanız yani geri dönüş alıp ticaret yapmanız sizin için bu adımın iyi yapıldığının göstergesi olacaktır.

Next Process

İçerik

SEO kriterlerinden önemli olan bir diğer aşama ise içeriktir. İçeriklerinizi SEO uyumlu, özgün ve firmanızı doğru şekilde anlatmak arama motorları tarafından dikkat çekip sizlerin üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır.

Next Process

Raporlama

Kurumsal bir kimlikte önemli olan ay sonu raporlardır. Firmanızın nasıl geliştiğini iyiye gittiğini sizlere sunan kriterdir. Bizde uzman ekibimiz ile haftalık, aylık ve arama motorları güncellemesi ile sizlere özel raporlar ve toplantılar sağlıyoruz. Bu raporlar doğrultusunda yapılacak olan adımları belirleyip arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlıyoruz.

Next Process

Bültenimize Kayıt Olun Kampanyalarımızı Kaçırmayın !